Reklama

Koncert zespołu "Ta Jedna Chwila"

Opublikowano:
Autor:

Koncert zespołu "Ta Jedna Chwila" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W  łęczyckim Domu Kultury, w najbliższą sobotę 28 listopada, o godzinie 18 wystąpi zespół „ Ta jedna Chwila” wywodzący się z kręgu piosenki poetyckiej, turystycznych klimatów – z Krainy Łagodności.Tworzy go duet (w życiu prywatnym Dobre Młode Małżeństwo) Martyna Rudnicka (Skrzeczkowska) i Sławek Rudnicki. Na scenie wspomaga ich śpiewający i grający na gitarze Kamil Pawlicki.

Martyna i Sławek piszą autorski piosenki, które składają się na repertuar zespołu, obok tekstów wybitnych polskich poetów. W ciągu pięcioletniego istnienia zespół wziął udział w wielu festiwalach piosenki odbywających się w całej Polsce (również na łęczyckim „Nocniku”) i dwukrotnie reprezentował Polskę na festiwalu w Usti nad Łabą w Czechach. W 2014 r zajął I miejsce na 47 Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie. Piosenki zespołu „Ta jedna chwila” zostały laureatkami festiwalu Bazuna a Sławek otrzymał honorowe wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie w roku 2014.

Poezja i śpiew zespołu „Ta jedna Chwila” zachwyca, fascynuje, inspiruje. Świadczą o tym niezwykle ciepło przyjmowane przez publiczność ich występy, liczne zaproszenia na koncerty i oczywiście sukcesy, czego dowodem są m. in. wymienione wcześniej wyróżnienia i nagrody.
Nie ma również co do tego wątpliwości, że Martyna i Sławek to ludzie o niezwykłej wrażliwości, którzy posiadają umiejętność słuchania i obserwowania otaczającej rzeczywistości. A w tym co czynią jest tyle radości, szczerości i pokory, że poznanie ich i bycie z nimi jest prawdziwą przyjemnością.

„Warto spotkać w życiu ludzi z pasją. Pasja, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE