Reklama

Konkurs plastyczny "Rybka w stawie"

Opublikowano:
Autor:

Konkurs plastyczny "Rybka w stawie" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Stowarzyszenie Łowicka Grupa Rybacka zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w IV edycji konkursu pt. „Rybka w stawie”. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi, szczególnie dzieci i młodzieży na tematy związane z promocją walorów kulturowo – przyrodniczych oraz gospodarki rybackiej obszaru Łowickiej Grupy Rybackiej.Konkurs jest przeprowadzany na obszarze LGR, tzn. na terenie gmin: Nieborów, Łowicz, Domaniewice, Bielawy, Łyszkowice i Piątek. Tematyką konkursu jest przedstawienie walorów przyrodniczych gospodarstw rybackich oraz specyfikacji ich działalności.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:
a) kategoria I – uczniowie Szkół Podstawowych (kl. I – III).
b) kategoria II – uczniowie Szkół Podstawowych (kl. IV – VI).
c) kategoria III – uczniowie Gimnazjum.
 

Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie pracy konkursowej zgodnie z wymogami regulaminu, dostarczenie jej do Biura Łowickiej Grupy Rybackiej w wyznaczonym terminiepocztą lub osobiście oraz akceptacja wszystkich postanowień regulaminu.

Termin zgłaszania prac 27 marca 2015 r.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę kierować do Biura Łowickiej Grupy Rybackiej telefonicznie – 46 837 50 72 lub drogą elektroniczną na adres lgr.lowicz@lgr.lowicz.pl (link sends e-mail)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE