Reklama

Krzysztof Łuczak podsumowuje pierwsze dni po reaktywacji kina „Górnik”

Opublikowano:
Autor:

Krzysztof Łuczak podsumowuje pierwsze dni po reaktywacji kina „Górnik” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Ponowne otwarcie kina „Górnik” cieszyło się ogromną popularnością nie tylko wśród łęczycan, ale także osób spoza powiatu łęczyckiego, którzy licznie przybyli, aby obejrzeć najnowsze filmy.Widzowie chętnie dzielili się wrażeniami, mówiąc, że reaktywacja kina była jedną z tych kluczowych rzeczy, których brakowało, aby wzbogacić życie kulturalne Łęczycy. Sceptycy jednak uważali, że będzie to romans jednego seansu.Właściciel kina Krzysztof Łuczak postanowił podzielić się z nami wrażeniami, jakie towarzyszą mu po pierwszych dniach od ponownego funkcjonowania kina. Jak sam przyznał, najgoręcej było w trakcie premier, choć entuzjazm wśród widzów nie gaśnie.

- Największy ruch, co oczywiste, odnotowaliśmy 11 listopada, czyli w dniu otwarcia. Ludzie wychodzili zadowoleni z seansów, usłyszeliśmy mnóstwo pozytywnych opinii, co bardzo nas cieszy. W weekend mieliśmy również sporo osób i pierwszą lekcją, jaką wyciągamy to to, że musimy puszczać zdecydowanie więcej bajek – mówi właściciel – Myślimy nad cyklami weekendowymi dla dzieci, ponieważ było ich mnóstwo.

Niektórzy obawiali się monotonii i z tym także liczy się Krzysztof Łuczak, dlatego planuje, aby co tydzień zmieniać repertuar.

- Repertuar jest tygodniowy. Mogą być ustalenia, aby pewne filmy były puszczane przez dwa tygodnie, z tymże tytuł premierowy intensywniej byłby puszczany przez pierwszy tydzień.

Tak więc, po „Spectre” i „Małym Księciu”, co szykuje dla widzów właściciel? Jak już wcześniej pisaliśmy, polski film „Git” doczeka się premiery w naszym kinie, poza nim, inne ciekawe tytuły kino ma w zanadrzu.

- 20 listopada mamy zmianę repertuaru. Będziemy puszczać „Git”, poza tym „Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.2”, dla dzieci „Rabusie fistaszków”. Zastanawimy się również nad zrobieniem sondy dla widzów, czy woleliby obejrzeć „Obce niebo”, czy „Demona”, choć jak na razie, z tego, co wiemy, większą popularnością cieszy się „Demon”.

Ponadto, od 27 listopada w kinie „Górnik” będzie puszczany film „Listy do M”, choć jak zaznacza Krzysztof Łuczak, ze względu na bardzo dobrą współpracę z dystrybutorami, filmy będą puszczane zgodnie z premierą.

Tak więc ci, którzy szykują się na najnowszą część sagi „Gwiezdnych Wojen” mogą powoli zacząć planować sobie grudniowy wieczór. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE