Reklama

Kujawa wyleci z Zieleni Miejskiej? Mocne oskarżenia pracowników

Opublikowano:
Autor:

Kujawa wyleci z Zieleni Miejskiej? Mocne oskarżenia pracowników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Pracownicy Zieleni Miejskiej wystosowali do burmistrza pismo, w którym domagali się spotkania w związku z - ich zdaniem - skandaliczną sytuacją w Jednostce Budżetowej "Zieleń Miejska". Do spotkania doszło dziś w Urzędzie Miasta.Pracownicy zarzucali Kujawie bardzo wiele. Od najlżejszych oskarżeń o niewypłacanie obiecanych podwyżek i premii, poprzez zwalnianie pracowników i zatrudnianie "swoich", aż po malwersacje finansowe.- Dlaczego nie traktujecie po równo wszystkich pracowników? Zabrałeś pan moją premię i dałeś komu innemu. To jest jeden z wielu pana pupilków, oni mogą liczyć na specjalne względy i wyższą pensję! - grzmiał jeden z przybyłych na spotkanie.

Pracownicy mówili także o wykonywaniu "prywaty" w godzinach pracy.

- Byliśmy zawożeni na działkę znajomego i kazano nam wykonywać różne prace. Wszystko w godzinach służbowych - można było usłyszeć.

Kolejnym zarzutem był mobbing, którego dopuszczać mieli się zarówno Kujawa, jak i księgowej. "Gówno się panu należy", czy "Jak ma pan jaja, to niech się pan zwolni" miały być odzywkami na porządku dziennym.

Adam Kujawa do niczego się nie przyznał i odpierał każdy atak, a temat pozostaje wciąż otwarty, gdyż burmistrz Krzysztof Lipiński zapowiedział kolejne spotkanie.

- Wiele słów, które tu padły było bardzo mocnych. Muszę mocno zastanowić się, nad tym, co państwo mówicie i w najbliższym czasie zaproszę wszystkich do jeszcze bardziej konkretnych rozmów - zakończył burmistrz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE