Reklama

Łęczyca bez rady miasta! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Łęczyca bez rady miasta! [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Czy miasto Łęczyca będzie funkcjonować bez władzy uchwałodawczej? Wiele na to wskazuje, ponieważ ostatnio docierają do nas niepokojące informacje w tej sprawie. Podtrzymanie zawieszenia Krzysztofa Lipińskiego przez Sąd Łódź-Śródmieście oraz powierzenie pełnienia obowiązków burmistrza Andrzejowi Rokickiemu spowodowało, że rada miasta nie widzi sensu dalszej współpracy.Na forum publicznym wiele spekuluje się o przeprowadzeniu referendum oraz jego formach, jednak radni nie mają zamiaru dłużej czekać i już wkrótce, cała piętnastka ma podać się do dymisji. 

Spytaliśmy przewodniczącego Pawła Kuleszę, który potwierdził, że trwają zaawansowane rozmowy między klubami. 

- Nie wiem skąd ma Pan te informacje, ale na tę chwilę mogę potwierdzić, że takie rozmowy mają miejsce. Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia porozumienia w tej sprawie – mówi przewodniczący. 

Według naszych informacji, w najbliższy poniedziałek, ma wpłynąć oficjalne pismo w tej sprawie z podpisami wszystkich radnych, a samo zdarzenie miałoby mieć miejsce na najbliższej sesji.

[Aktualizacja]

Powyższa informacja jest primaaprilisowym żartem i nie miała w ogóle miejsca w rzeczywistości. Dziękujemy również Pawłowi Kuleszy za poczucie humoru i ochoczy udział w naszym żarcie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE