Reklama

Łęczyca w gotowości przed meczem z ŁKS-em

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Służby mundurowe zostały zmobilizowane do pełnej gotowości w związku z dzisiejszym meczem Górnika z ŁKS-em Łódź. Jak wiadomo, widzewska Łęczyca "nie przepada" za Łódzkim Klubem Sportowym. Aby nie doszło do zamieszek między kibicami ściągnięte zostały dodatkowe siły ze stolicy województwa!Organizatorzy spodziewają się na meczu 350 kibiców Górnika Łęczyca i około 150 kibiców przyjezdnych, którzy mają dotrzeć do miasta w zorganizowanych grupach. Wstępu na boisku pilnować będzie 15 osób z firmy ochroniarskiej odpowiedzialnej za zabezpieczenie imprezy.  Niezależnie od ochrony zapewnianej przez organizatorów obecny na spotkaniu Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy insp. Paweł Karolak zadeklarował wzmożone patrole na terenie miasta oraz użycie do zabezpieczenia imprezy 80 funkcjonariuszy z Oddziałów Prewencji Policji z Łodzi i 30 funkcjonariuszy z Łęczycy.

Komendant zapowiedział również stanowczą reakcję we wszystkich przypadkach naruszenia porządku oraz brak taryfy ulgowej dla chuliganów. Całość imprezy będzie rejestrowana przez miejski monitoring oraz niezależnie przez funkcjonariuszy policji.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wyłączona będzie możliwość parkowania i ruchu kołowego na ulicy Konopnickiej. Ograniczenie dotyczy odcinka od ul. Belwederskiej do ul. Kaliskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE