Reklama

Łęczycka blogerka Ladymami jedną z najbardziej poczytnych blogerek

Opublikowano:
Autor:

Łęczycka blogerka Ladymami jedną z najbardziej poczytnych blogerek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Każdy ma jakąś pasję, której się poświęca. Popularną pasją, w dzisiejszych czasach, jest pisanie bloga, w którym autor zamieszcza swoje przemyślenia na dany temat. Paulina Frontczak-Pawłowska, znana bardziej jako Ladymami od ponad roku robi to z powodzeniem i wciąż zamierza się rozwijać, aby przyciągnąć jak najszersze grono czytelników.- Blog miał z założenia być miejscem, w którym będę pisać o moim synku i macierzyństwie. Jednak z biegiem czasu zaczęłam tam pisać na temat swoich przemyśleń, często poruszam tematy dotyczące siły umysłu ludzkiego, motywacji do działania. Zatem początkowa idea by był to blog parentingowy została lekko zachwiana, a mój blog przerodził się w parentingowo-lifestylowy – mówi blogerka.Autorce w sierpniu bieżącego roku wybił okrągły rok prowadzenia bloga. Jak sama przyznaje, stara się nie wpadać w rutynę i schematy, dlatego też pisze, gdy ogarnie ją zapał twórczy.Nazwa jej bloga ma być dla niej punktem przewodnim, a dla innych kobiet, motywacją.- Nazwa Ladymami to silna osobowość kobiety i matki. Nazwa ma być dla mnie punktem przewodnim, a dla innych kobiet wyznacznikiem tego, że choć stały się matkami, to są i zawsze będą także po prostu kobietami.

Autorka nie ogranicza się tylko do pisania na blogu. Stara się również być aktywną w blogerskim życiu kulturalnym i nawiązywać jak najwięcej znajomości, aby dzięki temu, jeszcze lepiej oddawać się swojej pasji.

- Przez ten rok wydaje mi się, ze sporo osiągnęłam. Zostałam zaproszona na największy Festiwal Blogerów w Polsce: See Bloggers.  Miałam tam okazję uczestniczyć w prelekcjach prowadzonych przez bardzo znanych Bloggerów. Poznałam również "Mamalę", moją ulubioną blogerkę lifestylową. Zaowocowało to tym, że zostałam uczestniczką jej eventu, spotkania blogowego "I love my blog" w Inowrocławiu. 4 grudnia 2014 r pojawił się pierwszy artykuł w gazecie "Nowoczesna mama = Blogerka", w którym to można było dowiedzieć się już coś niecoś na temat mojego wówczas jeszcze mało popularnego bloga.

Oprócz wyjazdów na festiwale blogerskie, postanowiła również sama zorganizować spotkanie, na które przybędzie 25 blogerek z całej Polski, aby wymienić się nawzajem swoimi doświadczeniami i nabytą wiedzą.

- W najbliższą sobotę, 10 października odbędzie się prestiżowe Spotkanie Blogerek w Łęczycy, którego jestem jedyną Organizatorką. Wydarzenie wsparło 77 Sponsorów, a także 13 Patronów Medialnych. W Evencie weźmie udział 25 Blogerek z całej Polski. Organizowana będzie loteria i licytacja na rzecz podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą. Planowanych jest sporo atrakcji oraz konkursów.Odbędą się prelekcje znanych marek kosmetycznych, warsztaty twórcze, prezentacje – zakończyła Ladymami.

Poniżej link do bloga autorki:

Tutaj można również polubić jej bloga na facebook'u:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE