Reklama

Leśna Dycha w Centrum Polski

Opublikowano:
Autor:

Leśna Dycha w Centrum Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności To pierwszy, tak duży na Ziemi Łęczyckiej, bieg zorganizowany w ramach realizacji projektu pn. „Biegiem przez gminę Piątek”. Ideą przewodnią projektu jest promocja prostej i ciekawej formy aktywności fizycznej jaką jest bieganie. Działając długofalowo, tj. od lipca, liczymy na "zarażenie" części społeczeństwa tą formą aktywności fizycznej.W ramach projektu odbywają się treningi biegowe w różnych, ciekawych rekreacyjnie, miejscach gminy Piątek a we wrześniu zapraszamy jeszcze na spotkania z dietetykiem czy trenerem personalnym w Piątku (szczegóły wkrótce).

Finalną imprezą kończącą projekt będzie bieg na różnych dystansach, w różnych kategoriach wiekowych, w lesie Witowskim z koronnym dystansem 10 km (Leśna Dycha w Centrum Polski), zorganizowany 24 września.

Dokładne dane lokalizacyjne oraz mapka z planem dojazdu w regulaminie biegu (link poniżej). Gwarantujemy profesjonalną oprawę: od pomiaru elektronicznego w numerach startowych (firma ProTimer), medale i puchary, napoje oraz posiłek regeneracyjny. Maksymalna liczba uczestników biegu zostanie ograniczona do 200 osób. Opłata startowa to jedyne 10 zł (płatność online do 23 września) lub w dniu biegu 30 zł (tylko gotówką). Formularz rejestracji oraz regulamin biegu pod adresem: https://www.protimer.pl/bio/381/lesna-dycha-w-centrum-polski

Współorganizatorami projektu poza Tempio Piątkowskim Klubem Biegacza są oczywiście nasze stowarzyszenie "matka", TMPiO Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic oraz Gmina Piątek.

Ważne – Liczba miejsc ograniczona do 200 osób!

Więcej info na fanpage Piątkowskiego klubu biegacza: https://www.facebook.com/tempiopiatkowskiklubbiegacza/

A to wszystko dzięki #EfektyDziałajLokalnie i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Polcentrum. Projekt dofinansowany z programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE