Reklama

Lodowisko na Królewskim Zamku w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Lodowisko na Królewskim Zamku w Łęczycy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Już niebawem w Łęczycy, w niepowtarzalnym otoczeniu Królewskiego Zamku, uruchomione zostanie lodowisko. Obiekt funkcjonował będzie w okresie od 15 grudnia do 15 marca 2016 roku.Zakończone zostało postępowanie na wynajem i obsługę w pełni wyposażonego sztucznie mrożonego lodowiska otwartego, rekreacyjnego o powierzchni ponad 700 m2. Zostanie ono zbudowane na dziedzińcu zamku. Odwiedzającym oferowane będą również usługi wypożyczenia łyżew oraz mała gastronomia. 

Wyłoniony w postępowaniu wykonawca usługi, zapewni wszystkie niezbędne urządzenia do funkcjonowania obiektu, w szczególności: agregat i instalację chłodniczą, bandy rekreacyjne, chodziki do nauki jazdy na łyżwach, chodniki gumowe przeznaczone do chodzenia w łyżwach, maszyny do pielęgnacji i konserwacji lodu, nagłośnienie, oświetlenie tafli, ławki dla użytkowników. Wykonawca zorganizuje również obsługę lodowiska, wypożyczalnie łyżew i kasków.

W zakres umowy wchodzą prace związane z montażem i przygotowaniem lodowiska do eksploatacji i użytkowania. Zakres umowy obejmie również demontaż lodowiska po okresie użytkowania własnym sprzętem i własnymi siłami wykonawcy.

Wyłonioną do realizacji zadania firmą jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe HORTI S.C. z Sieradza. Wartość zamówienia to 44 280 zł. Samorząd miejski zapłaci również za koszty energii elektrycznej niezbędnej do uruchomienia i funkcjonowania lodowiska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE