Reklama

Reklama

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje

Opublikowano: pt, 3 paź 2014 10:13
Autor:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI) w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.Do skorzystania z indywidualnych bezpłatnych konsultacji zapraszamy osoby z terenu Podregionu Północnego (tj. z powiatów: łowickiego, łęczyckiego, kutnowskiego, rawskiego, skierniewickiego, a także miasta na prawach powiatu – Skierniewic).

Reklama

Specjalista ds. funduszy europejskich będzie dla Państwa dostępny we wtorek 7 października w godzinach 10.00 – 14.30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łęczycy, adres: Plac Tadeusza Kościuszki 1.

Osoby zainteresowane udziałem w indywidualnych konsultacjach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy Lokalnego Punktu Informacyjnego w Łowiczu lub dostarczenie do siedziby punktu do dnia 3 października 2014r., do godz.14.00.

Szczegółowe informacje nt. MPI można uzyskać w:


Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Łowiczu,
ul. Świętojańska 1, 99-400 Łowicz,
tel.: 46 837 52 67, 46 837 72 29,
e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.