Reklama

Reklama

Magistrat będzie oceniał aktualność zagospodarowania przestrzennego - do 31 października można składać własne wnioski

Opublikowano: śr, 11 paź 2017 10:57
Autor:

Magistrat będzie oceniał aktualność zagospodarowania przestrzennego - do 31 października można składać własne wnioski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Stosownie do art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2017 r. poz. 1073 z późn. zm.) Burmistrz Miasta Łęczyca dokonuje oceny aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego i planów miejscowych obowiązujących na obszarze miasta Łęczyca. Każdy, kto jest zainteresowany zagospodarowaniem terenów w obszarze miasta Łęczyca, dokonaniem zmiany Studium lub zmianą planów miejscowych może wnieść wniosek.

Reklama

Wnioski należy składać na piśmie w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca lub na adres email: [email protected] w terminie do 31 października 2017 r. z podaniem danych adresowych wnioskodawcy, oznaczeniem nieruchomości której dotyczy oraz wnioskowanym przeznaczeniem terenu i sposobem jego zagospodarowania. 

Złożone wnioski stanowić będą jedno ze źródeł w procesie oceny aktualności Studium i planów miejscowych. Wyniki analizy zostaną przedstawione Radzie Miejskiej w Łęczycy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.