Reklama

Mamy burmistrza tylko z nazwy… !!!

Opublikowano:
Autor:

Mamy burmistrza tylko z nazwy… !!! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Szanowni Łęczycanie!Ostatnie dni przyniosły  niepokojące i zaskakujące dla samorządu łęczyckiego wiadomości o zarzutach prokuratury postawionych Burmistrzowi Miasta Łęczyca Krzysztofowi Lipińskiemu. Szczególnie trudne dla działalności Urzędu Miejskiego jest zawieszenie Burmistrza Miasta w pełnieniu obowiązków. Jako radni Rady Miejskiej, wyrażamy swoje zaniepokojenie zaistniałą sytuacją i jest nam przykro, bo te zdarzenia nigdy nie powinny mieć miejsca. Jesteśmy zdziwieni, że w tej sytuacji, zamiast odrobiny pokory, Krzysztof Lipiński nadal  w mediach obwinia innych za własne czyny i przekonuje społeczeństwo, że to wskutek politycznego spisku został oskarżony przez prokuraturę.  Robi to w typowy dla siebie sposób, obrzucając przy tym błotem każdą nieprzychylną  jego działaniom osobę.Panie Burmistrzu! Zasady rządzące światem są takie, że każdej akcji towarzyszy reakcja. Pan konsekwentnie, odkąd został burmistrzem, przyczynił się do tego, z czym  obecnie musi się zmierzyć nie tylko Pan, ale niestety również wszyscy mieszkańcy.

Konsekwencją Pana działań powinno być teraz odpowiedzialne, godne polityka, zachowanie, a nie zaklinanie rzeczywistości i marginalizowanie czynów, których się Pan dopuścił.
Jako radni, mamy świadomość, że Łęczyca znalazła się w bardzo trudnym położeniu. To Pana działania doprowadziły do odejścia z tego samorządu najlepszych fachowców, których teraz będzie brakować. Jesteśmy przecież w tak kluczowym momencie, jak debata o budżecie na rok 2017. Mamy świadomość, że Łęczyca nie powinna ucierpieć wskutek tych wszystkich wydarzeń, bo ucierpią przede wszystkim mieszkańcy. W tym trudnym czasie,  ważny  jest zdrowy rozsądek i  odpowiedzialne decyzje.
Nie możemy działać pochopnie, pod wpływem emocji, gdyż nie chcemy narażać mieszkańców na niezrealizowanie ważnych dla nich zadań.

KLUB RADNYCH "OD NOWA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE