Reklama

Marcin Pałasz spotkał się z łęczyckimi dziećmi

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczoraj Oddział dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Łęczycy zorganizował spotkanie z Marcinem Pałaszem, znanym i lubianym autorem książek oraz słuchowisk dla dzieci i młodzieży.Pan Marcin to człowiek o ogromnym poczuciu humoru, stąd motto jego pracy: „Słowa niosą uśmiech". Napisał on kilkadziesiąt książek m.in. „Straszyć nie jest łatwo", „Heca nie z tej Ziemi", „Wakacje w wielkim mieście", „Wszystko zaczyna się od marzeń", „Licencja na zakochanie" i serię „Elfomania", które cieszą się dużą popularnością wśród czytelników naszej biblioteki.

Podczas spotkania autor uchylił dzieciom rąbka swojej tajemnicy, że nie lubi chodzić w garniturze i śpi prawie do południa by móc pisać nocą. Zwierzył się również, że bardzo kocha swojego psa Elfa, który jest jego przyjacielem oraz stał się tytułowym bohaterem cyklu jego książek. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zdobycia autografu pisarza w zakupionych książkach.

W spotkaniu uczestniczyli wraz ze swoimi nauczycielkami uczniowie klasy piątej ze Szkoły Podstawowej Nr 3 z Łęczycy, uczniowie klasy szóstej ze Szkoły Podstawowej Nr 4 z Łęczycy oraz uczniowie z klasy czwartej i piątej ze Szkoły Podstawowej z Wilczkowic.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE