Reklama

Marcin Tober prezes Impetu komentuje sukces: „Dziękuję wszystkim internautom”

Opublikowano:
Autor:

Marcin Tober prezes Impetu komentuje sukces: „Dziękuję wszystkim internautom”  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W piątek informowaliśmy o tym, że Łęczyca jako jedna z 26 lokalizacji w całej Polsce, została laureatem 3. edycji programu Pracownie Orange i otrzyma od Fundacji Orange nowoczesną, multimedialną świetlicę dla swojej okolicy.Jest to nie lada sukces, a uzyskana liczba głosów – 3941 – zdecydowała o tym, że nasze miasto znalazło się na liście 26 lokalizacji z całej Polski z największą liczbą głosów. Ogromną niesprawiedliwością byłoby, gdybyśmy choć słowem nie wspomnieli o autorach tego sukcesu, czyli stowarzyszeniu edukacyjno-kulturalnym Impet, które stało za złożeniem projektu. To właśnie ich projekt zakwalifikował się do wybranych 63 partnerów. Natomiast później – jak pokazał czas i inicjatywa Impetu – głosowanie było formalnością. 

Sukces ten komentuje prezes Marcin Tober, który otrzymał list od prezes Fundacji Orange potwierdzający osiągnięcie stowarzyszenia.

- Pani Ewa Krupa Prezes Fundacji Orange wystosowała do Stowarzyszenia Edukacyjno - Kulturalnego Impet list w którym informuje, że Łęczyca znalazła się wśród zwycięzców konkursu 3 edycji programu społecznego Pracownie Orange. Nagrodą jest w pełni wyposażona nowa świetlica multimedialna – mówi prezes - Młodzi i dorośli mieszkańcy Powiatu Łęczyckiego zyskają bezpłatny dostęp do komputerów, Internetu, gier komputerowych, urządzenia wielofunkcyjnego oraz telewizora LCD.

Wynik wynikiem, ale okazuje się, że nie czas na świętowanie, ponieważ praca wre, a członkowie już remontują pomieszczenie, w którym powstanie pracownia. Będzie to przy ulicy Kościelnej 4, a za wynajem prezes dziękuje ks. dziekanowi Sławomirowi Sobierajskiemu

- Obecnie członkowie Stowarzyszenia ze środków własnych oraz sponsorskich remontują pomieszczenie, w którym znajdzie się wyposażenie świetlicy multimedialnej. W tym miejscu pragnę podziękować ks. dziekanowi Sławomirowi Sobierajskiemu za wynajem pomieszczeń przy ulicy Kościelnej 4 w Łęczycy. Dziękuję wszystkim internautom, którzy w październiku oddawali głosy na naszą świetlicę i przyczynili się do rozwoju działalności edukacyjnej na terenie naszego powiatu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE