Reklama

Reklama

Medal Serce Dziecku dla Ani Bryzgalskiej

Opublikowano: pt, 3 cze 2016 11:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 1 czerwca pod pomnikiem Pękniętego Serca w Parku im. Szarych Szeregów w Łodzi przy ul. Przemysłowej odbyła się uroczystość wręczenia medalu. Tym bardziej dla nas wyniosły to dzień gdyż w gronie uhonorowanych znalazła się Pani Ania Bryzgalska członek zarządu Stowarzyszenia MWS i  nauczyciel naszego Ośrodka.Medal Serce Dziecku jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w regionie łódzkim, przyznawanym od dwudziestu dziewięciu lat ludziom i instytucjom szczególnie zasłużonym w niesieniu pomocy i wsparcia najbardziej potrzebującym. Jest to medal wyjątkowy, bo przyznawany przez dzieci i młodzież. Również w tym roku odznaczenie otrzymała kolejna grupa wspaniałych ludzi, którzy działając w różnych dziedzinach dają cząstkę siebie dzieciom. Ania Bryzgalska otrzymała Medal Serce Dziecku na wniosek Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” i SOSW w Stemplewie, którego złożenie było wyrazem wdzięczności za wieloletnią, bezinteresowną pomoc niesioną dzieciom specjalnej troski ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Juliana Tuwima w Stemplewie oraz podopiecznym świetlicy środowiskowej „RAZEM”.Anna Bryzgalska to człowiek wielkiego serca, który nigdy nie odmawia pomocy.  W Ośrodku  w Stemplewie pracuje od 30 lat. Przez 15 lat była wicedyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego im. Juliana Tuwima w Stemplewie.

Reklama

Od lat działa na terenach wiejskich na rzecz rozwoju edukacji. Długoletnią służbę na rzecz dzieci niepełnosprawnych pełni w sposób wyróżniający. Jest osobowością charyzmatyczną i bardzo konsekwentną.  W działaniach dla osób niepełnosprawnych i najbardziej potrzebujących, a przede wszystkim dzieci i młodzieży potrafi pokonać wszelkie przeszkody i ciągle ma nowe pomysły na działalność społeczną i zdobywanie środków. Jest motorem wielu inicjatyw zarówno Stowarzyszenia jak i Ośrodka.

Wszystkie działania charytatywne Ani Bryzgalskiej  są nastawione na stwarzanie jak najlepszych warunków edukacji, wychowania i rehabilitacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i młodzieży ze środowiska wiejskiego zostały docenione przez Kapitułę Dziecięco- Młodzieżową Medalu Serce Dziecku, działającą przy Stowarzyszeniu Komitet Dziecka w Łodzi. Kapituła przyznała 9 medali indywidualnych oraz jeden zbiorowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.