Mistrzostwa Województwa Młodzików w wielobojach

Opublikowano: wt, 28 cze 2016 10:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Sukcesem zakończyli sezon wiosenny młodzicy MKLA Łęczyca. Na odbywających się w Łodzi Mistrzostwach województwa Młodzików w wielobojach zdobyli cztery medale.Tytuł Mistrza i jednocześnie rekordzisty Okręgu Łódzkiego przypadł w udziale Szymonowi Kłosińskiemu. Trenujący w Łęczycy uczeń Gimnazjum w Daszynie uzyskał 2746 punktów i uplasował się na czwartej pozycji tabel Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.Drugie miejsce z wynikiem 2685 punktów zajął Jakub Staniszewski. To aktualnie szósty rezultat w Polsce. Trzeci był Paweł Rybarczyk 2190 punktów, a czwarty Maciej Kamiński 2003 punkty. Wśród dziewcząt srebrny medal zdobyła Martyna Tomes 2392 punkty. Szóste miejsce zajęła Natalia Janiszewska 1650 punktów.- Wszystkim zawodnikom którzy ukończyli wielobój należą się wielkie słowa uznania. Zawody odbywały się w strugach deszczu i niskiej temperaturze. Mimo trudnych warunków młodzi zawodnicy uzyskali bardzo dobre rezultaty – mówi Mirosław Andrysiak - Zdobyli cztery kolejne medale w tej kategorii wiekowej co w sumie z poprzednimi czternastoma daje znakomity wynik osiemnastu medali młodzików w Mistrzostwach Województwa w sezonie 2016 r.