Reklama

Młodzi łęczycanie wezmą udział w Digital Youth Forum!

Opublikowano:
Autor:

Młodzi łęczycanie wezmą udział w Digital Youth Forum! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 25 maja grupa 22 uczniów łęczyckiego gimnazjum weźmie udział w bardzo prestiżowym wydarzeniu w świecie nowoczesnych technologii jakim jest Cyfrowe Forum Młodzieży odbywające się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Digital Youth Forum to jedyny taki event w Polsce dla młodzieży na temat kreatywnego wykorzystania nowych technologii i bezpieczeństwa online. 

Uczestnicy forum będą mieli okazję się spotkać z nastolatkami, których aktywność w obszarze nowych technologii może być inspiracją dla rówieśników, oraz dorosłymi, którzy mogą zainspirować swoim doświadczeniem, wiedzą i osiągnięciami. Młodzież będzie miała okazję spotkać się z pracownikami takich gigantów jak FACEBOOK, NASK czy ORANGE.  

Młodzi łęczycanie, którzy wezmą udział w Digital Youth Forum, to członkowie koła naukowego I LOVE ROBOTS, które ma za sobą organizację wielu warsztatów programowania, pokazów robotów, sukcesy w krajowych i międzynarodowych konkursach. Ich działalność została doceniona przez organizatorów Cyfrowego Forum Młodzieży. Opiekę nad młodymi robotykami sprawować będą nauczyciele, którzy w swojej również stawiają na nowoczesne technologie: Łukasz Cybulski, Renata Wasiak, Agnieszka Andryskowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE