Reklama

Reklama

Na szlaku Króla Kazimierza Wielkiego

Opublikowano: wt, 13 wrz 2016 12:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 12 września na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu odbyło się spotkanie dotyczące uruchomienia na terenie województwa łódzkiego turystycznego szlaku Kazimierzowskiego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych.Spotkaniu przewodniczyła Krystyna Pawlak – wicestarosta powiatu łęczyckiego, skarbnik Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego, Jacek Ziółkowski – przedstawiciel Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego oraz członek Zarządu Głównego PTTK, Janusz Jankowski – kierownik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Łęczycy i prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Centralny ŁUK Turystyczny”.

Reklama

Utworzony w przyszłości nowy szlak turystyczny byłby inicjatywą co najmniej ogólnopolską. Istnieje 100 budowli związanych z Królem Kazimierzem Wielkim. 98 znajduje się na terenie Polski, 2 na terenie Ukrainy. Kolejne spotkanie w zakresie powołania nowego szlaku planowane jest w Opocznie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.