Reklama

[NA ŻYWO] Oglądaj sesję Rady Miejskiej

Opublikowano:
Autor:

[NA ŻYWO] Oglądaj sesję Rady Miejskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Dzięki kamerze zainstalowanej w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego każdy mieszkaniec ma możliwość uczestniczyć w obradach radnych bez wychodzenia z domu.Początek sesji zaplanowano na godzinę 15.30. Transmisję oglądać można w okienku poniżej:

W porządku obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przyjęcie protokołów z poprzednich sesji.
 3. Sprawozdanie z wykonania uchwał Rady.
 4. Informacja z działalności Burmistrza Miasta w okresie między sesjami.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Łęczycy.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na nieruchomościach stanowiących własność Miasta Łęczycy.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli nieodpłatnego przejęcia przez Gminę Miasto Łęczyca od Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy Spółka z o.o. nieruchomości gruntowej oraz nieodpłatnego nabycia prawa własności posadowionych na niej budynków i budowli.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w Łęczycy oznaczonej nr ewidencyjnym 485.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr X/47/15 Rady Miejskiej w Łęczycy z dnia 29 maja 2015 roku w sprawie ustalenia wysokości i zasad wypłacania diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych radnych Rady Miejskiej w Łęczycy.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt I (zwiększenie dotacji dla Przedszkola Sióstr Urszulanek).
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt 1 (zawory – nawodnienie stadionu).
 12. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt A. (zbiór dotacji, zmiana nazwy zadania)
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt B. (uporządkowanie ul. Staromiejskiej)
 14. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt C. (wydatki budżetu promocji)
 15. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt D. (gadżety promocyjne)
 16. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Gminy Miasta Łęczyca na rok 2016 – projekt E. (PT Stadion Miejski)
 17. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Łęczyca na lata 2016 – 2022. (WPF z dnia 10.10.2016).
 18. Zapytania i wolne wnioski.
 19. Sprawy różne.
 20. Zamknięcie sesji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE