Reklama

Narkotyki w rękach łęczyckich stróżów prawa

Opublikowano:
Autor:

Narkotyki w rękach łęczyckich stróżów prawa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Łęczyccy policjanci prowadząc działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej zatrzymali pięć osób i zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i haszysz. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3lat pozbawienia wolności.Kryminalni z komendy w Łęczycy cały czas prowadzą działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej a zdobyte informacje sukcesywnie weryfikują. Tak też było w ostatni weekend. W związku z pewną wcześniej uzyskaną wiedzą funkcjonariusze postanowili sprawdzić kilka wytypowanych miejsc. 7 października 2016 roku wykonując zadania przy ulicy Belwederskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 – lat, którzy palili marihuanę. Podczas przeszukania obaj mężczyźni mieli przy sobie susz roślinny, którego badanie potwierdziło, iż jest to marihuana.

Ponadto podczas przeszukania mieszkania starszego z zatrzymanych policjanci znaleźli i zabezpieczyli 2 gramy haszyszu. 18 – latek usłyszał zarzut posiadania i udzielania innym osobom środków odurzających, 19 – latek odpowie za posiadanie marihuany i haszyszu. W kolejnym miejscu, które tego dnia sprawdzili kryminalni, zatrzymali kolejną osobę. Tym razem 18 – letni mieszkaniec powiatu przebywając w Łęczycy miał przy sobie susz roślinny, który również okazał się narkotykiem w związku z czym usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 8 października policjanci prowadzili działania na terenie gminy Witonia. Tam podczas kontroli samochodu, którym poruszały się cztery osoby, w trakcie przeszukania w rzeczach należących do kierowcy oraz pasażera ujawnili i zabezpieczyli amfetaminę.

Mężczyźni w wieku 19 i 26 usłyszeli zarzut posiadania substancji psychotropowej wbrew przepisom ustawy. Zapowiadamy, że działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej będą cyklicznie realizowane przez łęczyckich policjantów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE