Reklama

NATUR HOUSE zaprasza!

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wielu z nas często zastanawia się „w jaki sposób szybko pozbyć się zbędnych kilogramów?„ Tymczasem powinniśmy zadać sobie pytanie „jak pożegnać nadawę na zawsze, bez efektu jo-jo? „ Pomysłów na odchudzanie jest wiele, modne diety cud, reklamowane tabletki czy koktajle zastępujące posiłki. Większość z tych metod jest niezdrowa dla naszego organizmu i do tego nieskuteczna, ponieważ gwarantuje efekty, ale na krótki czas. Czy zatem istnieje skuteczna metoda na pozbycie się zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak. Pani Iwona, która pod okiem dietetyka Natur House schudła 24 kg. Dziś po 2 latach od zakończenia kuracji nadal cieszy się nową figurą.  Skąd jej sukces?

Podczas kuracji w Naturhouse nie tylko się odchudzała ale również uczyła się zdrowych nawyków żywieniowych, które stosuje do dziś. Ma świadomość, że powrót do poprzednich nawyków oznacza powrót do poprzedniej wagi.
Dieta nie musi, a wręcz nie może wiązać się z restrykcyjną głodówką. Schudnąć szybko, nie znaczy wcale zdrowo – mówi Magdalena Rosolak, dietetyk z Centrum Natur House. Zbilansowane posiłki zgodne ze stanem zdrowia, stylem życia oraz  preferencjami pacjenta i odpowiednio dobrane naturalne suplementy wspomagają kurację, zapewniają zdrowe i skuteczne chudnięcie.
Podczas odchudzania, kwestią, na której najbardziej się koncentrujemy, jest osiągnięcie zakładanego celu – określonej liczby kilogramów. Wiele osób w momencie uzyskania zaplanowanego efektu, jest przekonana, że od tej pory można powrócić do dawnych nawyków żywieniowych. Niestety, takie zachowanie sprzyja powstawaniu efektu jo-jo.
Dieta odchudzająca jest tylko połową sukcesu. Gdy ją zakończymy i wrócimy do poprzedniego stylu odżywiania, ponowne nabranie ciała jest tylko kwestią czasu. Po zakończonej kuracji odchudzającej, bardzo ważny jest kolejny etap  czyli stabilizacja wagi. Stopniowo zwiększamy dzienną porcję kalorii. Jeśli do tej pory ktoś był na diecie np.1300 kcal, to nie może nagle, z dnia na dzień, jeść np. 2200 kcal. Etap stabilizacji to jednak nie wszystko. Podczas kuracji w naszych centrach staramy się uczyć naszych klientów zasad zdrowego odżywiania, muszą mieć świadomość, że po osiągnięciu celu zasady te powinny towarzyszyć im do końca życia
Po osiągnięciu celu, nie można więc odpuszczać. Nie wyrzucajmy z domu wagi, nie rezygnujmy  z aktywności fizycznej i nie wracajmy do śmieciowego jedzenia. Pamiętajmy o regularności posiłków. Miejmy świadomość, że sporadyczne obżarstwo na imprezach to niewielki problem ale obżarstwo kilka razy w tygodniu to prosta droga do poprzedniej wagi. Jeśli nie utrzymamy po kuracji  zdrowych nawyków żywieniowych, to waga będzie rosnąć.
  Nic lepiej nie utrzyma rezultatów  diety niż kontynuacja aktywności fizycznej, po zakończonej kuracji. Trzeba pamiętać,  aby wysiłek miał sens musi trwać przynajmniej 30 minut i należy ćwiczyć przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Czy można zatem odchudzić się trwale? Można pod warunkiem, że pokonamy wszystkie szczeble kuracji.

NATUR HOUSE
ŁĘCZYCA, UL.KALISKA 8
TEL.661-340-454

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE