Reklama

Nazwisko nowego dyrektora Miłoszówki wciąż nieznane

Opublikowano:
Autor:

Nazwisko nowego dyrektora Miłoszówki wciąż nieznane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Komisja konkursowa nie wybrała ostatecznie żadnej z kandydatek, które zgłosiły się do konkursu na dyrektora gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. Przypomnijmy, że 7 lipca br. dotychczasowa pani dyrektor Jolanta Kuropatwa zlożyła rezygnację z pełnionej funkcji.Chętne do podjęcia pracy na tym stanowisku były trzy osoby:  Małgorzata Stokwisz, Agnieszka Olczyk i Jadwiga Materka, jednak żadna z nich nie znalazła uznania w oczach komisji konkursowej i nie uzyskała bezwględnej większości głosów – wymaganych było 5 głosów za kandydaturą danej osoby, spośród 8 członków komisji. 

Kto przejmie stanowisko po Jolancie Kuropatwie? Wciąż nie wiadomo. Wójt Jacek Rogoziński, który może powierzyć pełnienie obowiązków, przyznaje, że wciąż nie podjął decyzji w tej sprawie.

- Jeszcze nie zdecydowałem komu powierzę pełnienie obowiązków dyrektora placówki. Pani dyrektor (Jolanta Kuropatwa – przyp. red.) ma okres wypowiedzenia umowy do 31 października, więc trochę czasu zostało. Na pewno będę wybierał spośród pracowników gimnazjum w Topoli Królewskiej.

Znamy natomiast nazwisko wicedyrektora placówki. Decyzją rady pedagogicznej funkcję tę powierzono pani Iwonie Bartczak, która od wielu lat uczy języka polskiego w Miłoszówce. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE