Reklama

Reklama

Nowa sala sportowa przy SP3 oficjalnie otwarta! [GALERIA]

Opublikowano: pt, 23 gru 2016 07:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczoraj o godzinie 16 odbyło się uroczyste otwarcie nowej sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3. Na uroczystości pojawiło się wielu znamienitych gości, między innymi senator Przemysław Błaszczyk, posłowie: Marek Matuszewski i Piotr Polak, p.o. burmistrza Andrzej Rokicki, starosta Wojciech Zdziarski, wicestarosta Krystyna Pawlak, przewodniczący rady miasta Paweł Kulesza oraz radni miejscy.

Reklama

Uroczystości rozpoczęły się od pokazu tanecznego uczniów SP3, a także przemówienia dyrektora Ryszarda Ziarkowskiego, który wyraził satysfakcję z faktu, że inwestycję udało się zrealizować i to w tak krótkim czasie. Zwrócił również uwagę na wizerunki łęczyckich sportowców, które zdobią salę, wyrażając przy okazji nadzieję, że reszta ścian zostanie uzupełniona wizerunkami sportowców tego pokolenia. 

Następnie doszło do kluczowego momentu wczorajszego spotkania i uczniowie uroczyście przecięli wstęgę, a ojciec gwardian Leszek Walkiewicz poświęcił obiekt i podarował krzyż franciszkański. 

Głos zabierali także zaproszeni goście: Andrzej Rokicki wypowiadał się w pozytywnym tonie na temat zrealizowanej inwestycji, przy okazji oficjalnie dziękując pani Oldze Kubas, która od początku do końca sprawowała pieczę nad jej realizacją. 

Parlamentarzyści: senator Przemysław Błaszczyk i Piotr Polak oraz starosta Wojciech Zdziarski również gratulowali udanego zakończenia inwestycji, podkreślając znaczenie sportu w życiu codziennym. 

Po przemówieniach odbyły się występy artystyczne w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. 

Wartość zrealizowanego zadania inwestycyjnego, ustalona w postępowaniu przetargowym, wyniosła 2,8 mln zł brutto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.