Reklama

Nowoczesna mama = Blogerka

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesna mama = Blogerka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Czy rola kobiety będącej żoną i matką zaczyna i kończy się w domu? Otóż nie! Najlepszym tego przykładem jest Ladymami, która aktywnie spędza każdą wolną chwilę, dzieląc się swoim doświadczeniem na blogu. Kilka kliknięć, parę stuknięć w klawiaturę i wszystkie wspomnienia zapisane zostają na cyfrowych serwerach. Ladymami jest młodą mamą, która przekazuje światu najświeższe informacje na temat jej życia oraz synka - Filipka.- Zainteresowałam się światem bloga, ponieważ zawsze lubiłam pisać. Bardzo chciałam znaleźć takie zajęcie, które w wolnym czasie będzie sprawiało mi radość oraz takie, w którym odnajdę siebie. Profil mojego bloga jest głównie parentingowo-lifestylowy. Piszę na nim o swoim życiu, o moim synku Filipku, który ma teraz 19 miesięcy - mówi Paulina Frontczak-Pawłowska, bohaterka blogu Ladymami.

Na blogach komentujący wymieniają się spostrzeżeniami, sytuacjami z życia i radami. Wszystko przebiega anonimowo, więc każdy otwiera się, nie kryjąc wstydu.

- Na blog "przychodzi" coraz więcej czytelników, zwłaszcza kobiet, ale także tatusiów, którzy chcą zasięgnąć rady, piszą o sobie, swoich problemach. Zazwyczaj otrzymuję wiadomości prywatne. Z wykształcenia jestem pedagogiem w związku z tym sprawy dotyczące prawidłowego rozwoju emocjonalnego, fizycznego dzieci nie są mi obce, stąd tak ciekawe korespondencje z czytelnikami bloga - kontynuuje Ladymami.

Blogi, prócz wymiany zdań odgrywają istotną formę - pamiętnik. Każdy ważny dzień, jak i najgorsze sytuację są wylewane na ekran, by pozbyć się wszelkich złych emocji

- Mój blog jest częściowo pamiętnikiem. Umieszczam w nim swoje przemyślenia i krótkie wątki z sytuacji życiowych, którymi chciałabym się podzielić. to jako życiowe wyzwanie. Tu nie ma miejsca na "poprawki". Człowiek uczy się na błędach ale biorąc pod uwagę kto jest ich odbiorcą (dziecko) należy się starać, starać i jeszcze raz starać by było ich jak najmniej. Dziecko jest największym skarbem tego świata lecz jak każdy skarb wymaga dbania, pielęgnowania - kończy młoda mama.

 Blogerka organizuje dla swych czytelników wiele ciekawych eventów. Jednym z nich jest aktualna Rozdawajka Mikołajkowa. Mama rozdaje ozdoby świąteczne, czapki mikołajkowe oraz wiele innych dla odwiedzających bloga.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE