Reklama

Noworoczne Spotkanie na Zamku Królewskim

Opublikowano:
Autor:

Noworoczne Spotkanie na Zamku Królewskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dziś o godzinie 14:30 Zamek Królewski w Łęczycy wypełnił się po brzegi gośćmi, którzy przybyli na Uroczystą Sesję i Spotkanie Noworoczne. Wśród przybyłych znaleźli się m.in.: Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego, Paweł Bejda - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego, Joanna Skrzydlewska - Członek Zarządu Województwa Łódzkiego, Wojciech Zdziarski - Starosta Powiatu Łęczyckiego, Krystyna Pawlak - Wicestarosta Powiatu Łęczyckiego, Tadeusz Woźniak - Poseł na Sejm RP, Michał Pacholski - Poseł na Sejm RP. Podczas uroczystości ukazano prezentację multimedialną, do której burmistrz Krzysztof Lipiński przedstawił historię i osiągnięcia, aspiracje oraz przemyślenia dotyczące Łęczycy.

- Tą część spotkania chciałbym poświęcić na to, byśmy w dość ekspresowym tempie zapoznali się z historią Łęczycy, ale nie tylko. Chciałbym Państwu zasygnalizować nasze aspiracje - mówił K. Lipiński. 

W kolejnej części spotkania głos zabrali goście, którzy życzyli wszelkiej pomyślności i szczęścia nowemu burmistrzowi Królewskiego Miasta. Uroczystość zakończyła się przez wypicie tradycyjnej lampki wina. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE