Reklama

Nowy blok na Kaliskiej

Opublikowano:
Autor:

Nowy blok na Kaliskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Przy ulicy Kaliskiej już niedługo pojawi się nowy budynek uzupełniający istniejącą zabudowę wielorodzinną i usługową.Projekt obejmie pięciokondygnacyjny budynek w kształcie litery L z lokalami usługowymi w parterze i mieszkaniami na piętrach. Przewiduje się budowę budynku z mieszkaniami o zróżnicowanej strukturze i powierzchni mieszkań.- Przyszli mieszkańcy wybierać będą mogli spośród mieszkań 1, 2 , 3 i 4 pokojowych z aneksami kuchennymi lub wydzielonymi kuchniami. Zakładane powierzchnie mieszkań to od ok. 38 mkw (kawalerki) poprzez mieszkania 2 – pokojowe ok. 45mkw - 55mkw , 3- pokojowe, 52mkw- 65mkw , a dla poszukujących większych lokali przewidziano możliwość mieszkań 4 pokojowych o powierzchniach sięgających 78mkw- 85mkw. Będzie to uzależnione od zapotrzebowania rynku, gdyż obecnie przeprowadzane są analizy zapotrzebowania na rodzaje i wielkości lokali, tak by budynek jak najlepiej przystosować do potrzeb przyszłych mieszkańców - wyjaśnia Arkadiusz Podawczyk, wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Łęczycanka.

Budynki zaprojektowane zostaną w sposób nowoczesny, z energooszczędnych materiałów, o atrakcyjnym wyglądzie wpasowanym w tkankę miejską. Wyposażone będą w niewielkie windy osobowe dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

- Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub taras, ewentualnie loggię w zależności od układu budynku. Dla mieszkańców przewidziane zostaną parkingi terenowe z kostki betonowej, w ilości minimum po 1 miejscu na mieszkanie. Również dla użytkowników lokali użytkowych w parterach zapewnione zostaną miejsca postojowe zgodnie z obowiązującym planem miejscowym - kończy A. Podawczyk.

Od strony południowej zaplanowano część rekreacyjną dla mieszkańców przyszłych i obecnych budynków mieszkalnych zaopatrzoną w  plac zabaw. Szacowana  obecnie cena w stanie deweloperskim na poziomie 3400 zł / m2  ( może ulec zmniejszeniu  w zależności od rozstrzygnięć na przetargu ).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE