Reklama

Reklama

Nowy respirator i kontener w szpitalu

Opublikowano: 19 października 2020 07:38
Autor: ksz, źródło: Starostwo Powiatowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Łęczycki szpital zakupił respirator przenośny do karetki. Zakup związany jest z porozumieniem powiatu łęczyckiego i wszystkich gmin, które wcześniej współfinansowały zakup karetki.Karetka  pacjentom pomaga już od maja, natomiast na respirator trzeba było trochę poczekać. Od października jest na wyposażeniu zakupionej wcześniej karetki i ZOZ w Łęczycy.Ponadto przed szpitalem ustawiono nowy kontener dla pacjentów, którzy będą badani na obecność SARS-CoV-2. Zastąpił on namioty, które służyły także w tym celu.

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.