Reklama

Obrzydliwe! 58-letni zboczeniec masturbował się na oczach dzieci!

Opublikowano:
Autor:

Obrzydliwe! 58-letni zboczeniec masturbował się na oczach dzieci! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Łęczyccy policjanci zatrzymali 58 – latka, który w celu zaspokojenia seksualnego prezentował małoletnim poniżej 15 roku życia czynności seksualne. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.- 13 marca około godziny 17 dyżurny łęczyckiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w okolicy zalewu miejskiego w  Łęczycy mężczyzna masturbuje się na oczach dzieci. Niezwłocznie we wskazany rejon skierowano patrole. Kiedy jedni mundurowi skupili się na rozmowie z chłopcami pozostali penetrowali teren w celu odnalezienia podejrzewanego. W rozmowie  ze zgłaszającymi ustalili, że grupka 5 chłopców w wieku od 11 do 14 – lat spacerując natknęła się na mężczyznę, który onanizował się - informuje podkom. Agnieszka Ciniewicz.

Nastolatkowie podali rysopis zboczeńca. Po około 30 minutach policjanci, w krzakach niedaleko miejsca zdarzenia, zauważyli ukrywającego się mężczyznę, który obserwował mundurowych rozmawiających z chłopcami. Został zatrzymany i dowieziony do komendy. 58 – latek trafił do policyjnego aresztu a śledczy zajęli się wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Po zebraniu materiału dowodowego okazało się, że był wcześniej skazany za obcowanie płciowe z małoletnim za co odbył karę pozbawienia wolności. 14 marca usłyszał zarzut prezentowania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego. Okazało się też, że dzień wcześniej tj. 13 marca roku rano opuścił mury Zakładu Karnego, gdzie zakończył pobyt za uszkodzenie mienia i groźby karalne. Śledczy wnioskowali w  prokuraturze aby ta wystąpiła z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec zatrzymanego 58 – latka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE