Reklama

Reklama

Ostatnie wolne miejsca w świetlicy TPD

Opublikowano: czw, 4 wrz 2014 13:54
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Do 15 września trwa nabór dzieci do świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci mieszczącej się przy ul. Zachodniej 8 W Łęczycy.Zapraszamy dzieci i młodzież W wieku 5-18 lat.Świetlica będzie funkcjonować od 1 września 2014r., od poniedziałku do piątku W godz. 12:00-17:00, a także W soboty.TPD zapewnia:posiłek i słodki dodatek;opiekę pedagogiczną;pomoc pedagogów W odrabianiu lekcji, nadrabianiu zaległosci szkolnych;zajęcia komputerowe, w tym możliwość korzystania z Internetu i wydruku materiałów edukacyjnych;systematyczne zajęcia ogólnorozwojowe W Fitness Club & Siłownia Slim Line W Łęczycy;udział W projekcie "Szlakiem Stolic Polski" w ramach którego odbędą się m.in. trzy 2-dniowe Wycieczki do Gniezna, Krakowa, Warszawy;zajecia plastyczne, muzyczne, świetlicowe.Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów związanych z zapisaniem i uczęszczaniem dziecka do Ogniska.

Reklama

Środki na funkcjonowanie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci pozyskało z:

  • budżetu Gminy Miasta Łęczyca - zlecenie TPD realizacji zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej i profilaktyki uzależnień;
  • Programu "Pajacyk" Polskiej Akcji Humanitarnej;
  • Programu "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014" Ministerstwa Pracyi Polityki Społecznej.
Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego karty zgłoszeniowej, najpóźniej do dnia 15.09.2014r. Karty można pobrać w placówce TPD codziennie W godz. 8:00-17:00. Przy dużej ilości zgłoszeń kryterium strategicznym dla Komisji Kwalifikacyjnej będzie sytuacja socjalno-bytowa dziecka.

Więcej informacji o naborze można uzyskać pod nr. tel. 24 721-03-51 / 606 190 513.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.