Reklama

Reklama

Otwarcie projektu pt. "Szlakiem stolic Polski"

Opublikowano: pt, 26 wrz 2014 17:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Łęczycy rozpoczęło dziś projekt pt. "Szlakiem stolic Polski".  Projekt realizowany jest w ramach programu "FIO 2014" Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zebrani na spotkaniu wysłuchali słów przygotowanych przez kierownika TPD, Ewy Frontczak oraz dzieci biorących czynny udział w wydarzeniu.- Jest to początek wielkiej przygody dla podopiecznych, ale i podsumowanie kilkuletniej pracy wychowawców. Wśród 1200 projektów konkursowych wyłoniono i dofinansowano jedynie 60. Nasz znalazł się wśród nich i uplasował się na wysokim, 29 miejscu - tłumaczy E. Frontczak.

Reklama

Głównym celem projektu „Szlakiem stolic Polski” jest zwiększenie aktywności społeczno-kulturalnej u 32 osobowej grupy dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat- podopiecznych TPD w Łęczycy w okresie 01.09.2014 – 30.06.2015 poprzez zaprojektowanie, opracowanie i publiczne prezentowanie prezentacji multimedialnej pt. "Szlakiem stolic Polski". 

Główną metodą pracy z grupą będzie metoda projektu. Prowadzone warsztaty oparte będą przede wszystkim na aktywnej pracy w grupie, połączonej z treningiem twórczym, nastawione na kreatywność uczestników. Kadra projektu będzie dbać o bezpieczeństwo uczestników projektu, tworzyć przestrzeń do działania, wspierać w podejmowanych działaniach, ale to uczestnicy będą planować działania z uwzględnieniem swoich potrzeb i oczekiwań i na miarę możliwości ponosić za ich realizację odpowiedzialność.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.