Reklama

Reklama

Paulina Kaszubska i Kinga Wasiak uczestniczkami gali laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotwych

Opublikowano: wt, 11 kwi 2017 07:30
Autor:

Paulina Kaszubska i Kinga Wasiak uczestniczkami gali laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotwych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Piątek 7 kwietnia, mimo deszczowej, chłodnej aury, był dla nas wyjątkowo piękny i ważny. Paulina Kaszubska i Kinga Wasiak – gimnazjalistki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy wraz z opiekunami wzięły udział w niecodziennej uroczystości, jaką była gala wręczenia nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.Uroczystość odbywała się w auli fioletowej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Salę wypełniała młodzież gimnazjów i szkół podstawowych oraz jej opiekunowie - nauczyciele. Wagę tej uroczystości podkreślili swoją obecnością przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Łodzi, Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Urzędu Wojewódzkiego.

Reklama

Nasze uczennice znalazły się w gronie najbardziej utytułowanych: Paulina Kaszubska jako podwójna laureatka Konkursów z Języka Polskiego i z Chemii oraz finalistka Konkursu z Geografii, a Kinga Wasiak – jako laureatka Konkursu z Plastyki i finalistka Konkursu z Języka Polskiego.

Nie sposób pominąć informacji, że dziewczęta zapisały się w bogatej historii osiągnięć naszej szkoły jako pierwsze zdobywczynie najwyższych tytułów w konkursie polonistycznym i plastycznym.

Dziewczęta zostały nagrodzone przez Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego pięknymi albumowymi pozycjami z bliskich im dziedzin zainteresowań oraz dyplomami. 

Opiekunami naszych laureatek były Panie: Dorota Graczyk-Baranowska, Ewa Pawałowska, Renata Wasiak, Marzena Michalska i Agnieszka Łukomska-Szmaja. Za swój długotrwały wysiłek i fachowe przygotowanie uczennic otrzymały z rąk Kuratora Oświaty listy gratulacyjne. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.