Reklama

Pełnomocnik burmistrza ds. Komunikacji Społecznej i Promocji

Opublikowano:
Autor:

Pełnomocnik burmistrza ds. Komunikacji Społecznej i Promocji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 21 września br. na stanowisko Pełnomocnika Burmistrza ds. Komunikacji Społecznej i Promocji został powołany Jakub Pietkiewicz. Pełnomocnik Burmistrza będzie odpowiadał między innymi za: współpracę z mediami, informowanie mieszkańców o pracy i zamierzeniach Burmistrza, pomoc jednostkom organizacyjnym miasta i koordynację ich działalności informacyjnej, inspirowanie i podejmowanie działań z zakresu komunikacji społecznej, a także za koordynację budowy strategii marki miasta i produktu turystycznego.-  W pierwszej kolejności będę chciał usprawnić przepływ tych informacji, które wypływają z urzędu do mieszkańców. Moim zadaniem będzie pobudzenie informacyjne i zintensyfikowanie przekazu urzędowego. Zamierzam swoją misję realizować głównie za pomocą dziennikarzy i mediów lokalnych. Z drugiej strony, przyjmę na siebie wszystkie te zapytania i zainteresowanie, które generują mieszkańcy i dziennikarze - powiedział nowy pełnomocnik burmistrza ds. komunikacji społecznej i promocji.

Równolegle będę starał się być użyteczny w obszarach związanych z promocją, turystyką, w tym szczególnie promocją łęczyckich atrakcji turystycznych. Zamierzam w ten sposób budować pozytywny wizerunek miasta na tych filarach, które w sposób naturalny tworzą główne atuty miasta. Czyli historia miasta i uwarunkowanie przyrodnicze. Reasumując, główne obszary mojego działania to komunikacja społeczna i promocja. Będę starał się z czasem dokładać narzędzi tej komunikacji do palety już wykorzystywanych przez urząd środków. Mam nadzieję, że oprócz strony internetowej i intensywniejszego przekazu do dziennikarzy, uda się wprowadzić także inne instrumenty, dzięki którym będziemy docierać do mieszkańców z informacją. Moją nadrzędną rolą, niezależnie od tego którędy ta informacja będzie, będzie dotarcie z informacją na temat działań samorządu, do mieszkańców Łęczycy – zakończył.

Jakub Pietkiewicz - 39 l., z wykształcenia jest specjalistą w zakresie marketingu oraz doktorantem Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Łódzkim, przygotowującym dysertację dotyczącą zagadnień związanych z narzędziami propagandy okresu międzywojennego. Posiada doświadczenie samorządowe zdobyte na stanowisku Pełnomocnika Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zawodowo zajmował się komunikacją społeczną i kontaktami z mediami. Zasiadał w organach spółek komunalnych i skarbu państwa, w tym między innymi w radzie nadzorczej Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Łodzi. Od wielu lat działa społecznie, pełniąc funkcję wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia Akademickiego im o. Rostworowskiego w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE