Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Pięć medali wywalczyli łęczyccy lekkoatleci z MKLA Łęczyca w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzików, które odbyły się w miniony weekend w hali Rudzkiego Klubu Sportowego. Spośród młodych lekkoatletów najlepiej zaprezentowali się kulomioci. Tytuł mistrzowski, rzutem na odległość 12,96 m wywalczył Maciej Wawrzyniak.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również koleżanka Macieja - Ewa Różańska, która pomimo kontuzji wywalczyła srebro wynikiem 13,86 m.

W pchnięciu kulą startowali również Szymon Kłosiński, który zajął szóste miejsce (10.03m.) oraz Weronika Dzidzic - siódma z rezultatem 7,95 m.

Srebrny medal zdobył również Adam Piskorski, który w konkurencji skoku o tyczce pokonał wysokość 2,50 m. Bardzo dobrze zaprezentowali się również Martyna Tomes (brąz w skoku wzwyż - 140 cm) oraz Jakub Staniszewski (brąz w biegu na 60 m/ppł).

O podium mistrzostw otarł się startujący w biegu na 1000m Bartosz Kiendzierski, który czasem 3.00.68s wybiegał czwarte miejsce.

Dobrą formą błysnęli również młodzi płotkarze. Piąty w biegu na 60 m. był Adam Piskorski z wynikiem 10,45 s. Tuż za nim uplasowali się Jakub Kaźmierczak, Maciej Kamiński oraz Paweł Rybarczyk.

Piąte miejsce w wywalczył skoczek wzwyż Jakub Staniszewski, który uzyskał 155 cm., a siódmą pozycję, startującą w tej samej konkurencji Natalia Janiszewska z wynikiem 125 cm.