Reklama

Reklama

Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Łęczycy

Opublikowano: śr, 10 maj 2017 12:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 9 marca 2017r. Zarządzeniem Pana Wojciecha Zdziarskiego - Starosty Łęczyckiego powołana została Powiatowa Rada Rynku Pracy w Łęczycy. Na podstawie Ustawy o promocji zatrudnienia oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie rad rynku pracy dotychczasowe Powiatowe Rady Zatrudnienia zostały zastąpione Powiatowymi Radami Rynku Pracy.

Reklama

W dniu 5 maja br. w Starostwie Powiatowym w Łęczycy odbyło się pierwsze posiedzenie społecznej Powiatowej Rady Rynku Pracy. W skład Rady weszli przedstawiciele jednostek samorządowych oraz regionalnych i ogólnopolskich organizacji społeczno - gospodarczych w osobach Pani/Pana: Krystyna Pawlak (Przewodnicząca Rady), Irena Jercha (Wiceprzewodnicząca Rady),  Mirosława Kupis – Urbaniak, Małgorzata Gabryelczak, Mirosław Włodarczyk, Stanisław Wypych i Janusz Jankowski.  Kadencja Powiatowej Rady Rynku Pracy trwa 4 lata. Organizacją spotkań Rady zajmuje się Powiatowy Urząd Pracy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.