Reklama

Pierwszy dzień Międzyprzedszkolnego Festiwalu Teatralnego w Piątku

Opublikowano: śr, 29 mar 2017 11:28
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczoraj odbył się pierwszy dzień XIV Międzyprzedszkolnego Festiwalu Teatralnego zorganizowanego przez Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Piątku.Przybyłych na festiwal widzów oraz młodych aktorów powitała Joanna Przybylak, dyrektor Gminnego Przedszkola w Piątku oraz Krzysztof Lisiecki, wójt Gminy Piątek. Jako pierwsi na scenie GOK wystąpili gospodarze, czyli przedszkolaki z Piątku, które na tegoroczny festiwal przygotowali pod kierunkiem nauczycielek przedstawienie pt. "Przygoda małej żabki".

Jako drugie wystąpiło Gminne Przedszkole z Góry Św. Małgorzaty, którego dzieci zagrały w bajce "Krasnoludki w przedszkolu”. Kolejną placówką, które bawiła publiczność był Oddział Przedszkolny z Czernikowa. Najmłodsi mieszkańcy Czernikowa wystąpili w bajce „Jaś i Małgosia”. Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu teatralnego w Piątku wystąpiły dzieci z Oddziału Przedszkolnego ze Sług, w bajce „Dary czterech wróżek”.

Widzowie z zapartym tchem oglądali swoich kolegów w poszczególnych przedstawieniach. Przedstawienia bardzo podobały się młodej widowni, czego dowodem była prawdziwa burza braw na zakończenie każdego występu.

Podsumowaniem pierwszego dnia festiwalu było wręczenie festiwalowych statuetek i dyplomów, które uczestnicy odebrali z rąk Krzysztofa Lisieckiego, wójta Gminy Piątek oraz Dariusza Struszczaka, dyrektora GOK w Piątku.

Dziś,  podczas drugiego dnia festiwalu wystąpią dzieci z:
Przedszkola Nr 4 z Łęczycy - „Legenda o Diable Borucie”
Przedszkola Nr 1 z Łęczycy - „Zamieszanie z miesiącami”
Przedszkola Nr 2 z Łęczycy - „Kraina lodu”
Miejskiego Przedszkola Nr 143 z Łodzi - „Przygoda na biwaku”
Miejskiego Przedszkola Nr 149 z Łodzi - „Legenda o Smoku Wawelskim”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE