Reklama

Pijany mężczyzna mógł utopić się w zalewie. Strażacy ruszyli na pomoc

Opublikowano:
Autor:

Pijany mężczyzna mógł utopić się w zalewie. Strażacy ruszyli na pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Sobotnia noc mogła zakończyć się tragedią dla 27-latka. Za jego sprawą wszystkie służby zostały postawione na nogi. Interweniowały przy zalewie miejskim, do którego wpadł mężczyzna, który nie mógł samodzielnie się z niego wydostać.

Zdarzenie to miało miejsce w miniona sobotę (3 lutego) o godzinie 21:00. Do zalewu miejskiego wpadł młody mężczyzna, który nie potrafił samodzielnie z niego wyjść. Zadania nie ułatwiał również fakt, że był on pod wpływem alkoholu. 27-latek był na tyle świadomy, że w porę zawiadomił służby.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Łęczyca. Cała akcja ratownicza przebiegła sprawnie i szybko. Prócz straży na miejscu pojawiła się również policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego - informuje kpt. mgr inż. Andrysiak Przemysław z KP PSP w Łęczycy.

Na szczęście położenie mężczyzny było na tyle korzystne - znajdował się blisko brzegu, że nie doznał on odmrożeń ani żadnych innych powikłań. Jednak pomoc lekarzy pogotowia okazała się niezbędna, bowiem organizm 27-latka doznał wyziębienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE