Reklama

Piotr Cerk „rozciągnął swój mózg” i zwyciężył

Opublikowano:
Autor:

Piotr Cerk „rozciągnął swój mózg” i zwyciężył  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Czterech miłośników królowej nauk z Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej wzięło udział w konkursie matematyczno-logicznym „Rozciągnij swój mózg przed wakacjami!” Konkurs zorganizowali pracownicy WODN-u w Zgierzu we współpracy z zespołem ,,Rozrywka. Nie Tylko Sudoku", który przygotował zestawy zadań dla uczestników.Eliminacje powiatowe odbyły się 18 maja w Szkole Podstawowej nr 3 W Łęczycy. W konkursie nasze gimnazjum reprezentował zespół w składzie: Julia Sobczak (kl. Id), Piotr Cerk (kl. IIc), Wojciech Misiak (kl. IId) i Bartosz Durys (kl. IIIa), który rywalizował z gospodarzami imprezy i z młodzieżą z Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się w ciągu godziny z zadaniami matematycznymi i logicznymi. Potem niecierpliwie czekali na wyniki, które ogłoszono 30 maja 2016 roku. Ponieważ do ostatniego etapu mogła zakwalifikować się jedynie grupa dziesięciu najlepszych uczestników, tym bardziej ucieszyła nas wiadomość, że aż trzech naszych gimnazjalistów zaproszono do finału.

W sobotę 11 czerwca Julia Sobczak, Piotr Cerk i Bartosz Durys przystąpili do rogrywek finałowych, które przeprowadzono w gmachu WODN-u w Zgierzu. Tym razem na wyniki nie trzeba było długo czekać, bowiem zaraz po wykonaniu zadań przez uczestników konkursu jurorzy szybko sprawdzili  prace i wskazali zwycięzców, wśród których, w kategorii gimnazjów i liceów, znalazł się uczeń Miłoszówki Piotr Cerk z klasy II.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE