Reklama

Pobiegli Tropem Wilczym [GALERIA]

Opublikowano: pon, 27 lut 2017 12:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczoraj w miejscowości Piątek drugi rok z rzędu odbyła się V Ogólnopolska Edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic. Patronat nad wydarzeniem objął także Senator RP Przemysław Błaszczyk oraz Łódzki Oddział Instytutu Pamięci Narodowej. Około 50 uczestników mierzyło się na dwóch dystansach – 1963 metry (upamiętniające ostatni rok działalności Żołnierzy Wyklętych, to właśnie w tym roku zginął Józef Franczak ps. „Lalek”) oraz ok. 4 km.Każdy, kto wziął udział w biegu otrzymał pamiątkowy medal, jednak to długodystansowcy mieli o co walczyć. 

W kategorii pań na dystansie 1963 metrów wygrała Agnieszka Przybylska. Za nią uplasowały się: Milena Kasińska-Kominiak oraz Kinga Grzybowska. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Mariusz Ryśkiewicz, który na metę przybiegł przed Adamem Biniewiczem, Konradem Kieszkowskim oraz Krzysztofem Wójcikiem. 

Dystans 4 km był bardziej wymagający. W kategorii mężczyzn pierwszy na mecie odliczył się Marcin Gałczyński przed Tomaszem Kucharczykiem i Piotrem Przybylakiem. Wśród pań najlepsza była Emilia Jagoda. Za nią uplasowały się: Karolina Ulatowska i Renata Biniewicz. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE