Reklama

Pociągiem w Łódzkie

Opublikowano:
Autor:

Pociągiem w Łódzkie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Serdecznie zachęcamy do udziału w wycieczce ”Pociągiem w Łódzkie” na trasie: KUTNO – ARTURÓWEK – PARK KRAJOBRAZOWY WZNIESIEŃ ŁÓDZKICH. Wycieczka odbędzie się w dniu 4 października br. i obejmuje bezpłatny przejazd pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej z Kutna przez Łęczycę do Arturówka, spacer wraz z przewodnikiem po wyznaczonej trasie w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, dwugodzinny piknik oraz konkurs ekologiczny z nagrodami (kupon jest częścią biletu) w Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym oraz powrót przez Łęczycę do Kutna. Podczas pikniku przygotowane będą grille. Uczestnicy zobowiązani są do zabrania własnego prowiantu. Do przejścia będzie około 15 km

Wszystkie szczegóły wraz z godzinnym rozkładem dnia oraz regulaminem są dostępne pod adresem:

Wyjazd z Łęczycy w dniu 04.10.2014 o godzinie 8.24 , powrót godzina 18.15.

Bilety przeznaczone dla mieszkańców Łęczycy rozdawane będą w Ratuszu Miejskim - Plac T. Kościuszki 33 –Referat Spraw Obywatelskich, tel. 24 721 03 12. Ilość biletów jest ograniczona.

Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Wycieczki do parków krajobrazowych są współfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach projektu „Pociągiem w Łódzkie” – promocja walorów przyrodniczych województwa łódzkiego i połączeń kolejowych jako ekologicznych środków transportu na wyjazdy turystyczne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE