Reklama

Podsumowanie akcji „Znicz 2015”

Opublikowano:
Autor:

Podsumowanie akcji „Znicz 2015” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W ciągu ostatnich czterech dni funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo w czasie policyjnej akcji „Znicz 2015”.Policjanci skupili się między innymi na sprawdzaniu stanu trzeźwości kierujących, stanie technicznym pojazdów i prędkości z jaką poruszali się po drogach. Pieszym przypominano o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym.W ramach tegorocznych działań policjanci wylegitymowali 201 osób, przeprowadzili 64 kontrole pojazdów, zatrzymali 2 prawa jazdy za przekroczenie prędkości oraz 4 dowody rejestracyjne za ujawnione nieprawidłowości. 

Nie doszło do żadnego wypadku drogowego, odnotowaliśmy 6 kolizji drogowych. Mundurowi wyeliminowali z ruchu jednego nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna na terenie gminy Grabów kierował jednośladem mając w organizmie ponad promil alkoholu.

Podczas trwania akcji nie odnotowano zdarzeń kryminalnych związanych z kradzieżami czy zniszczeniami na cmentarzach lub w ich rejonach.

W ubiegłym roku podczas 4 dni działań ZNICZ 2014 / od 31.10 do 3.11/ na terenie powiatu łęczyckiego doszło do 2 wypadków, w których zginęła 1 osoba, 1 zosła ranna. Odnotowaliśmy w tym czasie 2 kolizje drogowe. Policjanci wyeliminowali z ruchu 4 kierujących pod wpływem alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE