Reklama

Policjant po służbie ugasił pożar

Opublikowano:
Autor:

Policjant po służbie ugasił pożar - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W jednym z mieszkań przy ul. M. Konopnickiej w Łęczycy pojawił się ogień. Z pomocą przerażonej kobiecie ruszył policjant z łódzkiego oddziału prewencji, pełniący obecnie służbę w łęczyckiej drogówce. Funkcjonariusz będąc w czasie wolnym od służby ugasił pożar, zapobiegając rozprzestrzenieniu się ognia.

W poniedziałek, 20 maja, tuż po godz. 12.00, do dyżurnego PSP w Łęczycy wpłynęła informacja o pożarze mieszkania, w jednym z bloków przy ul. M.Konopnickiej. Zanim jednak na miejsce dotarli strażacy, z pomocą ruszył post. Łukasz Radzewicz. Policjant będący w czasie wolnym od służby,  pomógł przerażonej sąsiadce. Funkcjonariusz bez chwili namysłu wbiegł do mieszkania, z którego wydobywały się już kłęby dymu. Widząc ogień ugasił płomienie, odłączył instalację elektryczną oraz zabezpieczył butle z gazem. Dzięki jego szybkiej i zdecydowanej interwencji nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia. Miejsce pożaru przekazał przybyłym na miejsce strażakom.

Post. Łukasz Radzewicz policjantem jest od 2017 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego służbę rozpoczął w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi, skąd został oddelegowany do łęczyckiej policji, gdzie zasilił wydział ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE