Reklama

Program "Na Własne Konto" rusza już w lutym

Opublikowano:
Autor:

Program "Na Własne Konto" rusza już w lutym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Od 2 lutego w Gimnazjum w Topoli Królewskiej rusza program "Na Własne Konto". Dwudziestu dwóch członków Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości pod opieką Agnieszki Wyrzykowskiej uczestniczyć będzie w dodatkowych zajęciach z przedsiębiorczości i ekonomii.Poprzez zabawę, gry, konkursy i wycieczki edukacyjne uczestnicy programu poznają podstawowe pojęcia i narzędzia ekonomiczne, które w przyszłości umożliwią im lepszy start w dorosłe życie. Kolejnym etapem działań będzie wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce - opracowanie pomysłu na spółdzielnię uczniowską i przygotowanie biznesplanu. Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni na finał konkursu do Warszawy, gdzie będą rywalizować o roczne stypendia edukacyjne.

"Na Własne Konto" to program edukacji ekonomicznej skierowany do uczniów gimnazjów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Celem programu jest poszerzanie wiedzy ekonomicznej uczniów, kształtowanie postaw przedsiębiorczych oraz przekazanie umiejętności świadomego planowania własnej ścieżki zawodowej.

Program "Na Własne Konto" realizowany jest we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim i Fundacją na Rzecz Rozwoju Wsi "Polska Wieś 2000" im. M. Rataja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE