Reklama

Projekt łęczyckich koszulek robi furorę w sieci

Opublikowano:
Autor:

Projekt łęczyckich koszulek robi furorę w sieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Pozytywna promocja jest niezwykle ważna. Powiat łęczycki, jak i samo miasto cieszy się zainteresowaniem turystów, ze względu na ciekawe krajobrazy i bogatą historię.Ale co się stanie, jeżeli połączymy dobry pomysł promocji z pasją?Z takiego założenia wyszedł Adam Sas, nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy, który w wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem.

Pan Adam zaprojektował wzór koszulki z herbem Łęczycy i opublikował na swojej stronie na portalu społecznościowym. Efekt? Natychmiastowa reakcja internautów, która zasypała projekt morzem pozytywnych komentarzy.

- Są to projekty, które tworzę „do szuflady”, niektóre z nich udostępniam, aby poznać opinie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż tak pozytywnej reakcji – mówi twórca projektu – Zamysł był taki, aby zrobić taką akcję, aby te koszulki stały się „oficjalnym produktem miasta”. Mogłyby służyć na przykład jako nagrody czy upominki lub dostępne w sprzedaży w łęczyckich sklepach. 

Euforia internautów była tak wielka, że natychmiast wpłynęły… zamówienia na koszulki, nawet spoza granic Polski!

Niestety, na tę chwilę jest to jedynie projekt, choć pan Adam nie ukrywa, że gdyby Urząd Miasta zainteresował się dystrybucją, byłby niezwykle zadowolony.

- Byłbym zaszczycony, gdyby pojawiło się zainteresowanie z magistratu w tej sprawie.

A Wy co sądzicie o projekcie koszulki? Kupilibyście?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE