Reklama

Przedszkole nr 1 otrzyma prawie 20 tys. zł!

Opublikowano:
Autor:

Przedszkole nr 1 otrzyma prawie 20 tys. zł! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Dobrych wiadomości nigdy za wiele. Przedszkole nr 1 decyzją Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi otrzyma dotację w wysokosci 19 937 zł!Pieniądze będą przeznaczone na realizację zadania: „Pszczoła, maleńska istota bez której zginie świat – mali odkrywcy na tropie wymarłych i żywych okazów fauny i flory”, którego celem będzie edukacja ekologiczna najmłodszych. - Dofinasowanie pozyskane zostało w ramach Konkursu pn. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2016 /2107” i zostanie przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych organizację wycieczek, zajęć terenowych i warsztatów stacjonarnych oraz zakup roślin i nagród do konkursów ekologicznych – powiedział Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik burmistrza.  

Zadowolenia z faktu nie kryje pani dyrektor Joanna Stańczyk, ponieważ to już drugi projekt, na który placówce udało się uzyskać dofinansowanie. 

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi z faktu, że udało nam się uzyskać dotację. Dzięki pierwszemu dofinansowaniu utworzyliśmy ogródek dydaktyczny, natomiast ten projekt ma skupić się na poznawaniu ekologii za pomocą licznych warsztatów. Ponadto, dzieci będą miały okazję zwiedzić rózne miejscowości i dowiedzieć się czegoś więcej o ekologii i jej znaczeniu w naszym życiu, 

Wartość całkowita zadania to 23 456 zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE