Reklama

Przepowiednia wróżbity na 2018: "W Łęczycy będzie..."

Opublikowano:
Autor:

Przepowiednia wróżbity na 2018: "W Łęczycy będzie..." - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Nowy rok - nowe postanowienia. Nowe plany i wyzwania. Czy rok 2018 okaże się dla nas łaskawy? Zapytaliśmy o to lokalnego specjalistę od przepowiadania przyszłości - wróżbitę Michała Komorowskiego. Co nas czeka w tym roku?

Wróżbita określił, że rok 2018 to numerologicznie energia biernej, pasywnej dwójki. To również dualizm, społeczna „schizofrenia”, rozdwojenie jaźni, ślepota, zakłamanie, ukrywanie prawdy, manipulacje, nieuczciwa walka, łzy. W Tarocie drugi Arkan, to karta Papieżycy. Z historycznego punktu widzenia była to kobieta przebrana za mężczyznę, dzięki czemu mogła zdobyć rozległe wykształcenie, a w konsekwencji została kardynałem, później papieżem. Dopiero przy śmierci odkryto jej sekret i nazwano ją Papieżycą Joanną. Karta ta niesie jasne przesłanie oszustwa i manipulacji. Mówi o zwodzeniu, ale także o odgrywaniu teatralnej roli, gdy za kurtyną, tam gdzie nie sięga oko publiczności, toczy się prawdziwe życie…

- Obawiam się, że w obecnym roku zdecydowanie nasili się propaganda, mająca na celu skłócić społeczeństwa, kraje i świat. Nasilą się społeczne podziały, fałszywa prawda, pojawi się „fałszywy prorok” – jak tarotowa Papieżyca będzie mamił, kręcił, ściemniał, a najgorszy w tym wszystkim będzie fakt, że będzie wielkim autorytetem i ciężko będzie podważyć Jego wiarygodność. Świat stanął na głowie, ale jeśli ktoś z Państwa próbował kiedykolwiek tej pozycji, to wiedzą Państwo, że długo się tak nie pociągnie…- wróży Michał Komorowski.

Jak przedstawia się prognoza dla świata?

- Już w przełożeniu kart, pierwszy pojawił się Diabeł. Zresztą już nie pierwszy raz… W Biblii możemy doszukać się nie jednego fragmentu, że Szatan jest „bogiem tego świata”. To On wprowadza zamęt, kłamstwo, to On manipuluje politykami, to On odciąga nas od Prawdy i Boga. To On pod przykrywką 500+ i innych tego typu sprytnych zabiegów rujnuje państwa i społeczeństwa - mówi wróżbita.

Karty bardzo wyraźnie pokazują, że świat jest narażony na niebezpieczeństwo.

- 3 Mieczy z 9 Mieczy to bardzo trudne karty, które przedstawiają cierpienie, lament, samotność, depresje, ale również trudności ze snem. 9 Mieczy to karta koszmarów sennych, które nie dają spokoju za dnia. To przeszywające nasze głowy dramaty i wizje katastroficzne, które wpływają na nasze codzienne życie. 3 Mieczy, to karta przedstawiająca czarne chmury, ulewne deszcze i przebite 3 sztyletami serce. Czy czekają nas kolejne katastrofalne w skutkach pogodowe anomalie…? Czy z nieba spadnie toksyczny deszcz, który utrudniał nam będzie spokojny sen…? - dodaje.

A jak wygląda przyszłość naszego kraju?

- W tym miejscu nawet nie spodziewałem się cudów, choć szczerze miałem taką nadzieję. Karty pokazują, że sytuacja jest dramatyczna i będzie się nasilała. Już w zeszłym roku pojawiał się Diabeł w tej kwestii, również i w tym roku się pokazuje. Oznacza to, że zło nie odeszło z polskiej polityki. 5 Mieczy, As Mieczy, 8 Mieczy wskazują na dalsze wojny wewnątrz naszego kraju, przy czym warto zaznaczyć, że 8 Mieczy to karta ograniczenia wolności. Obawiam się, że sytuacje z Polsce można podsumować bardzo krótko, ale dramatycznie – „dyktatury ciąg dalszy”. Bez względu na to w jakich barwach występują politycy rządzący Polską, nie widzę żadnej nadziei na pozytywną zmianę polityczną w nowym roku - twierdzi wróżbita.

Wreszcie, co czeka nasze miasto w tym roku?

- Karty pokazują powiew świeżości, ale za tym idzie też cała masa pracy. Odnoszę wrażenie, że Łęczyca zdobędzie nowe miejsca pracy, przed mieszkańcami otworzą się nowe możliwości. Sądzę też, że znacznie przybędzie nowych przedsiębiorców. „Powiew świeżości” będzie bardzo pozytywnie odczuwalny.


________________________________
Michał Komorowski to wróżbita z pasji, który od ponad 15 lat regularnie udziela porad i wskazówek dla ludzi poszukujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Można go znaleźć w mediach społecznościowych na fanpage'u Wróżbita Michał Komorowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE