Reklama

Przewodnicząca komisji oświaty zaprasza mieszkańców na środowe posiedzenie

Opublikowano:
Autor:

Przewodnicząca komisji oświaty zaprasza mieszkańców na środowe posiedzenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W środę (28 grudnia) o godzinie 15:30 odbędzie się wznowione posiedzenie komisji wspólnej pod przewodnictwem komisji oświaty, kultury, zdrowia i opieki spolecznej.Przewodnicząca komisji oświaty Marta Arkuszewska serdecznie zaprasza mieszkańców miasta na obrady. - Serdecznie zapraszam mieszkańców na środowe posiedzenie komisji wspólnej pod przewodnictwem komisji oświaty. Będziemy rozmawiali między innymi o wdrażanej reformie oświaty, która ma związek w wygaszaniem gimnazjów - powiedziała przewodnicząca. Poniżej szczegółowy porządek obrad: 

1.Otwarcie posiedzenia. 
2.Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w placówkach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łęczyca. 
3.Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego działających na terenie Miasta Łęczyca oraz zakresu i trybu kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystywania. 
4.Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2017. 
5.Omówienie i wydanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomani na rok 2017. 
6.Informacja na temat wdrażania reformy oświaty w Łęczycy. 
7.Omówienie projektu budżetu gminy Miasto Łęczyca na rok 2017 w zakresie działów: 801- oświata i wychowanie, 851- ochrona zdrowia, 852- pomoc społeczna, 854- edukacyjna opieka wychowawcza, 855- rodzina, 921- kultura i ochrona dziedzictwa narodowego. 
8.Sprawy różne. 
9.Zamknięcie posiedzenia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE