Reklama

Przy MMKT w Łęczycy zakwitło szczęście

Opublikowano:
Autor:

Przy MMKT w Łęczycy zakwitło szczęście - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Przy Miejskim Centrum Tenisowym w Łęczycy, po 5 latach od momentu nasadzenia, po wielu zabiegach pielęgnacyjnych i wszelakich troskach ogrodniczych po raz pierwszy zakwitły Paulownie cesarskie, starożytne, chińskie drzewa szczęścia, a kwitną tam, gdzie jest im naprawdę dobrze. Miejskie Centrum Tenisowe, MMKT – Łęczyca słynie nie tylko ze wspaniałych i znanych w Polsce kortów tenisowych.Fantastyczny klimat obiektu tworzy unikalna i bogata roślinność, którą tworzymy i pielęgnujemy od 8 lat. Można właściwie stwierdzić, że Centrum jest połączeniem tenisa i ogrodu botanicznego, miejscem, gdzie sport, rekreacja i wypoczynek żyją we wspaniałej symbiozie.

Chińczycy głęboko wierzą w magnetyczną, wielowiekową moc Paulowni cesarskiej – Tomentosa,  i dlatego wokół każdego chińskiego domu musi znaleźć się miejsce dla tego drzewa, aby zapewnić szczęście, dobrobyt, harmonię, bogactwo i niezniszczalną siłę. MMKT w Łęczycy udało się przez prawie 10 lat stworzyć coś z czego my wszyscy łęczycanie możemy być dumni i czego zazdroszczą nam tenisowi Goście z Polski i zza zagranicy, którzy coraz liczniej odwiedzają łęczyckie korty, dumę Królewskiego Miasta.

Zapraszamy wszystkich łęczycan do odwiedzania obiektu przy ul. Dworcowej, aby podziwiać fantastycznie kwitnące drzewa szczęścia i piękną, majową, tenisową roślinność, a także z całą rodziną po prostu zagrać w tenisa. Do zobaczenia na korcie. Wkrótce kolejne niespodzianki od MMKT – Łęczyca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE