Reklama

Radni będą mogli błysnąć

Opublikowano:
Autor:

Radni będą mogli błysnąć - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Temat niedziałającej kamery w sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta bardzo często powracał w ciągu dwóch ostatnich lat. Obecny przewodniczący rady miasta Zenon Koperkiewicz podczas poprzedniej kadencji lubił wytykać ten fakt byłym włodarzom naszego miasta. Odpowiedź zawsze była ta sama – miasto nie ma pieniędzy. Na szczęście, dzięki determinacji przewodniczącego, internauci już niedługo będą mogli na żywo oglądać obrady rajców miejskich.

Zenon Koperkiewicz zwykł sugerować, że wyłączona kamera wiąże się z brakiem transparentności działań poprzedniej władzy. Natomiast teraz, mając możliwości, chciał aby udostępniono obrady mieszkańcom.

- Od dwóch lat nie można było uruchomić tej nowo zakupionej kamery. Nie mamy się czego wstydzić, nie musimy się bać. Poprzednicy nasi sobie żarty robili, dwa lata właśnie odcinali dostęp od tego, co na sali się dzieje – mówił podczas styczniowej sesji.

Jednak na zakończenie poniedziałkowych obrad obwieścił, że kamera zostanie uruchomiona.

 - Będzie uruchomiona kamera na sali, co tak przez dwa lata tłamsili poprzednicy i wtedy każdy będzie mógł błysnąć – oznajmił.

Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie od kiedy kamera będzie uruchomiona. Zainteresowani internetowymi obradami mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE