Reklama

Radni przerywają milczenie

Opublikowano:
Autor:

Radni przerywają milczenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Szanowni Łęczycanie!Za pośrednictwem tego i przyszłych ogłoszeń, my, radni samorządu łęczyckiego, chcemy zabrać głos w politycznej dyskusji i przedstawić nasze stanowisko w sprawach ważnych dla Was i miasta Łęczyca. Przy niegasnącej krytyce naszych działań ze strony burmistrza Krzysztofa Lipińskiego i zastępu pełnomocników opłacanych z naszych pieniędzy, czujemy się w obowiązku wobec Was, aby wyjaśnić rzeczy, za które, niesłusznie, jesteśmy szkalowani. W ubiegły piątek, podczas XL Sesji Rady Miasta, jasno pokazaliśmy nasz stosunek wobec Was. Jesteśmy po Waszej stronie i bronimy Waszych portfeli. Pomysłem burmistrza Krzysztofa Lipińskiego było podniesienie podatków do prawie maksymalnej kwoty ustalonej przez Ministra Finansów. Gdyby uchwała o ustaleniu nowej stawki podatków weszła w życie, w Łęczycy – 12-tysięcznym mieście – podatki byłyby prawie na poziomie Kutna czy Łodzi.Poprzez głosowanie, powiedzieliśmy jasne i kategoryczne NIE wobec tej uchwały.

Prawdą jest, że część z nas startowała z Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Lipińskiego. Prawdą jest, że obecnie stoimy w opozycji wobec człowieka, który swoim nazwiskiem firmował wspólny komitet.
Lecz również prawdą jest, że czujemy wobec Was, szanowni Łęczycanie, obligatoryjny obowiązek bronienia Waszych interesów i interesów miasta Łęczyca.
Interesem każdego z nas jest to, aby miasto miało stabilny budżet i możliwości rozwoju. Pomysły burmistrza Krzysztofa Lipińskiego wyraźnie temu przeczą.
W 2007 roku, czyli rok po minionej kadencji burmistrza Krzysztofa Lipińskiego, Łęczyca miała deficyt budżetowy na poziomie 59%! Ledwie JEDEN PROCENT dzielił miasto Łęczyca od załamania budżetowego! Pan burmistrz te FAKTY nazywa dynamicznym budżetem! Jasno zadeklarował chęć powrotu do prowadzonej przez niego polityki.
Szanowni Łęczycanie!
Tak długo, jak długo cieszymy się Waszym zaufaniem i poparciem, będziemy bronili budżetu miasta Łęczyca. Nie jesteśmy szkodnikami. Nie jesteśmy Judaszami, jak zostaliśmy nazwani.
Jesteśmy ludźmi, którzy po prawie rocznej nagonce na nasze osoby mówią: DOŚĆ.
Nie pozwolimy, aby lekką ręką wydawano pieniądze Łęczycan. Nie pozwolimy, aby traktowano mieszkańców naszego pięknego miasta jak dojne krowy, którym zawsze można coś zabrać.
Bronimy Waszych portfeli. Bronimy stabilnego budżetu miasta. Bogaci mieszkańcy to bogate miasto.

Klub Od Nowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE