Reklama

Razem z Prądzewem po zdrowie!

Opublikowano:
Autor:

Razem z Prądzewem po zdrowie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Z początkiem maja rozpoczęła się realizacja projektu „Razem po zdrowie – impreza sportowo – rekreacyjna w Prądzewie”. Na ten cel Urząd Gminy w Łęczycy  wspólnie z Wiejskim  Klubem Sportowym „Prądzew” pozyskał dofinansowanie w kwocie 20 129,51 zł z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

W jego ramach 22 lipca odbędzie się piknik na boisku piłkarskim w Prądzewie. Każda osoba, która przybędzie tego dnia do Prądzewa będzie mogła wziąć udział w różnorodnych konkursach zorganizowanych przez jego mieszkańców, gwarantujących świetną zabawę i dobry humor. Ponadto odbędzie się mecz pomiędzy WKS Prądzew a drużyną stworzoną z uczestników imprezy. Popołudniu Olympia Fitness Klub z Łęczycy zaprezentuje pokaz fitness z wykorzystaniem m.in. trampolin, do udziału w którym zaproszenie otrzyma każda zainteresowana osoba. 

Jednak gwiazdą tego dnia będzie mistrz świata w trikach piłkarskich, finalista programu telewizyjnego „Mam talent” oraz najpopularniejszy youtuber w Polsce – Krzysztof Golonka. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarskich performerów na świecie. W ciągu 10 lat swojej kariery odwiedził wraz ze swoimi autorskimi pokazami ponad 40 państw, a jego niesamowite umiejętności wykorzystywane były przy promocji najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na świecie, takich jak choćby finał Euro 2012 w Kijowie. W Prądzewie zaprezentuje pokaz trików piłkarskich. Będzie to doskonałe widowisko, szczegółowo dopasowane w takt rytmicznej muzyki, podczas którego przedstawione zostaną wszystkie style piłkarskiego freestyle, wzbogacone unikatowymi elementami akrobatycznymi, breakdance, czy trikami z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów. 

Odbędą się także warsztaty z nauki trików piłkarskich, które poprowadzi oczywiście Krzysztof Golonka. Przeprowadzi on także prelekcję promującą aktywność fizyczną. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w postaci dmuchanych zjeżdżali oraz mega dmuchanego boiska piłkarskiego. Każdy kto będzie chciał zbadać sobie poziom cukru oraz sprawdzić ciśnienie krwi, będzie mógł tego dokonać w specjalnie przygotowanym punkcie.

Start imprezy o godzinie 10.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE